הרשת העולמית, ללא ספק, היא הכלי המשפיע והחזק ביותר לקשר את העסק שלך לכל העולם. עסקים רבים קוטפים את היתרונות של פרסום העסק שלהם באינטרנט. אחת הדרכים העיקריות שבהן עסקים מרוויחים היא על ידי רישום העסק שלהם באינטרנט ללא תשלום ומארח על ידי ענקית העל של האינטרנט, גוגל. Google Places for Business היא תכונה אחת נהדרת של Google שמאפשרת להכיר עסקים מקומיים באמצעות חיפושים באינטרנט. אין ספק שזהו אמצעי פרסום מועיל מאוד לבעלי עסקים קידום עורכי דין מקומיים לצפות ללקוחות נוספים שידפקו על דלתכם. וזה בחינם!

מפורטות כמה מהיתרונות של Google Places for Business

אתה יכול להיעזר בצילומי תמונות בחינם – מזל שהעסק שלך נרשם תחת Google Places, כי הם נותנים לך את אחת מהיתרונות הרבים שלהם, תמונות של העסק שלך בדיוק מהמקום שבו הוא ממוקם. הדבר הטוב ביותר הוא שאם העסק שלך ממוקם באחת הערים העיקריות, אתה לא צריך ללכת למקום אחר כי Google Places יהיה יותר ממוכן לבקר ולאמת את מקום הפעילות שלך כדי לצלם תמונות באיכות מקצועית בחינם.

אתה יכול להציג יותר מידע על העסק שלך – יתרון נוסף עבור Google Places הוא שמלבד המקום שבו העסק שלך ממוקם, אתה יכול לפרסם מידע ספציפי נוסף עבור לקוחות כדי לאתר בקלות בעיקר כל מה שקשור לעסק שלך. כיום, אנשים עושים מחקר והשוואה עסקית באינטרנט כדי לחסוך זמן ומאמץ מאשר לבדוק פיזית את מיקומי העסק עצמם. על ידי ציון פרטים נוספים כמו הרקע ואופי העסק שלך, שעות פעילות, אפשרויות תשלום, היתרונות ועוד הרבה יותר, אתה כבר בונה קרבה עם הלקוחות שלך וככל שיש ללקוח פוטנציאלי יותר מידע על העסק שלך. כך קל להם יותר לקבל החלטה לגבי ההוצאות איתך.

אתה יכול להציג את העסק שלך בחיפושים בגוגל מפות ו-iPhone – כשהדור העכשווי לפניך, הטכנולוגיה העילית כבר חוצה קווים ודוחפת את הטכניקות לקצה. תארו לעצמכם מישהו נייד ופשוט גולש באינטרנט דרך האייפון שלו, רק לחיצה אחת על המילה “חפש”, הוא או היא כבר ידעו איפה למצוא את העסק שיבחר. וכשהעסק שלך נמצא ממש בקרבת מקום, זה צופה במהירות שהם ייכנסו אל הדלתות שלך. מפות Google הוא גם כלי שימושי מאוד לאתר בקלות את הכתובת הפיזית של העסק שלך. זה חוסך את הטרחה של הלקוח שלך לבקש הנחיות מאדם זר. Google Places מקל עליך.

אתה יכול להשתלט על דירוגים אחרים – מקומות Google לתוצאות עסקיות ממוקמים בדרך כלל מעל כל התוצאות האחרות. אם הזנת נכון את רישום העסק שלך, אתה בטוח שאתה בראש הערימה! תדמיינו את זה. בעוד שאחרים עסוקים בעבודה קשה בקידום אתרים כדי שהעסק שלהם ייראה, ניתן למקם את רישום העסק שלך ללא מאמץ בראש תוצאות החיפוש של Google. זה גם אם אין לך אתר אינטרנט.

Google Places for Business הוא התשובה לתפילות של בעלי עסקים. דפי זהב וכלי תקשורת מודפסים אחרים גוססים. בצע את המעבר הזה בדיוק למקום שבו הלקוחות הפוטנציאליים שלך מחפשים כעת.